Abs czyli mięśnie brzucha

Wydawnictwo: Aha!, Wydawnictwo JK
zdrowie, medycyna

macias | 2017-06-10
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Przez patronat Men's Health o mało nie ominąłem tej pozycji, bowiem niezbyt sobie cenię markę MH. Książka jednak jest po prostu zdroworozsądkowa i tyle. Podoba mi się zwłaszcza nieco ironiczne podejście autora do "pakowania" i to najlepiej od razu (bez rozgrzewki, czy progresji). Wariactwa z dietą autor też komentuje trafnie.

Ta wprowadzająca część podobała mi się najbardziej. Pierwsze zestawy ćwiczeń także są niezłe, ale ćwiczenia zaawansowane mnie rozczarowały -- to już kolejne miejsce, gdzie czytam o cudacznych ćwiczeniach (chyba najgorsze z nich wszystkich, to te z trzymanym stopami hantlem -- od tego są obciążniki stóp/kostek) jako trudniejszych. Moim skromnym zdaniem dany autor powinien się wysilić i poszukać najefektywniejszych ćwiczeń, a nie wydumanych zapchajdziur, które wypełnią nam zakładany kwadrans, czy pół godziny.

Zdjęcia są z jednej strony czytelne, ale są dziwnie podrasowane, a osoba na nich występująca cały czas ma tępy wyraz twarzy (zero uśmiechu) i wybałuszone...

Asassini | 2012-11-24

Ten plan to pogromca brzucha, absolutny inicjator wielkich zmian naszego kaloryfera. Dzienniczek ćwiczącego daje motywacji do regularnych ćwiczeń. Polecam tą książkę wszystkim pragnącym zrobić coś dobrego dla swojego ciała, trochę je wspomóc w trudach dnia doczesnego. Na pewno się wam odpłaci:D

Arek93 | 2017-04-15
Przeczytana: 2014 rok