Magicy Boga. Cud filipińskich uzdrowicieli - Jaime T. Licauco

Wydawnictwo: Wena
zdrowie, medycyna

Jaime T. Licauco Magicy Boga Cud filipińskich uzdrowicieli Wena Poznań 2008 okładka miękka 124 stron, czarno-białe zdjęcia z okładki: Wierzę, że większość tak zwanych cudów, to nie są cuda w jakimkolwiek przyjmo w anym obecnie znaczeniu, ale po prostu przejaw działania niezagłuszalnych praw wszechświata, na wyższym poziomie istnienia i świa d omości, niż te, które znamy. Ambrose Worral łatwo jest odrzucić parapsychiczne operacje, uznając je za nic więcej niż zręczne triki. Ponieważ przeciwstawiają się współcześnie przyjętym prawom fizyki, biologii i logiki naukowej, muszą się w nich kryć jakieś magiczne sztuczki. Nie da się przeciąć skóry gołymi rękoma, wyciągnąć tkanek z wnętrza ciała, rozpryskując dookoła krew, a następnie zamknąć rany bez śladu po wykonanym zabiegu. To niemożliwe. A jednak z całą pewnością się zdarza. Ta książka, autorstwa Jaime go T. Licauco, czołowego filipińskiego autorytetu w kwestiach zjawisk parapsychicznych i mistycyzmu Filipin, odpowiada w swobodnym i przejrzystym stylu między innymi na następujące pytania: Kto był pierwszym filipińskim uzdrowicielema Kim są inni sławni uzdrowiciele duchowi i skąd czerpią swoje umiejętnościa Czy istnieje dowód autentyczności parapsychicznych operacjia Jak ewoluuje oficjalne stanowisko władz i kręgów medy cznych w stosunku do praktyk uzdrowicielskicha Oprócz filipińskich uzdrowicieli duchowych, książka opowiada także o innych uzdrowicielach, praktykujących swoje własne, unikalne metody uzdrawiania, inne niż parapsychiczne opera c je. Dwóch z nich pochodzi spoza Filipin. Niektórzy lekceważąco nazywają ich magikami . Oni odpowiadają: To prawda. Tylko że my jesteśmy Magikami Boga.

fiendishfiancee | 2016-09-24