Odżywianie małego dziecka

Wydawnictwo: Tęcza
zdrowie, medycyna

W niniejszej książce dr Udo Renzenbrink, opierając swoje poglądy na wiedzy duchowej, antropozofii, porusza niezwykle istotny problem dotyczący prawidłowego odżywiania małego dziecka. Uświadamia nam, że przyzwyczajenia żywieniowe ukształtowane w okresie dzieciństwa, w znacznym stopniu decydują o zdrowiu człowieka w późniejszych okresach życia. Przypomina nam, że zdrowe odżywianie to nie tylko dostarczanie organizmowi substancji niezbędnych do jego budowy i wzrostu, ale także podłoże, na którym dusza dziecka może się swobodnie rozwijać.