Okładka książki Poradnik zdrowia Uroda i zdrowie

typ
papier
7,4 (5 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Autor odkrywa dla Was świat medycznych oszustw i kłamstw. Po przeanalizowaniu wielu sprzecznych informacji z różnych publikacji dostajecie od autora unikalny zasób wiedzy, który może Was ochronić od WYDATKóW. Przystępny język i humor są świetnymi atutami książki.

Gdzie kupić?

Przeczytana: 2013 rok

BEZCENNA!

Agnieszka | 2013-10-15
Przeczytana: 08 października 2013

Narracja nieliteracka. Cyniczna, zaczepna. Warto przeczytac.

Ewelinawa | 2014-08-16
Na półkach: 2014, Przeczytane