Okładka książki Poradnik zdrowia Uroda i zdrowie

typ
papier
7,5 (6 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Autor odkrywa dla Was świat medycznych oszustw i kłamstw. Po przeanalizowaniu wielu sprzecznych informacji z różnych publikacji dostajecie od autora unikalny zasób wiedzy, który może Was ochronić od WYDATKóW. Przystępny język i humor są świetnymi atutami książki.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Agnieszka | 2013-05-05
Przeczytana: 2013 rok

BEZCENNA!

PigwaPospolita | 2015-01-16
Na półkach: 2015, Przeczytane

Jeżeli zależy ci na zdrowiu swoim i rodziny jest to książka, którą powinieneś przeczytać.
W świecie syntetycznych lekarstw, masowych szczepień, trującej chemicznej żywności i leczeniu symptomów a nie przyczyny choroby, autor dzieli się wiedzą w jaki sposób możemy zachować zdrowie i unikać wielu chorób.

Agnieszka | 2013-10-15
Przeczytana: 08 października 2013

Narracja nieliteracka. Cyniczna, zaczepna. Warto przeczytac.

Ewelinawa | 2014-08-16

Kalendarium literackie
  • Ryūnosuke Akutagawa
    122. rocznica
    urodzin
    Jakże godni współczucia są dobrzy ludzie. Nie popełniwszy ani jednego złego uczynku, jakże mogą znać radość z czynienia rzeczy dobrych...
  • Ernest Bryll
    80. rocznica
  • Jacques Chessex
    81. rocznica
    urodzin
    Seksualne ubóstwo, jak nazwiemy je później, towarzyszy wędrówkom strachu i wyobrażeniom Złego. Nocą samotnie podglądamy miłosne igraszki kilku zamożnych panów z ich jęczącą wspólniczką; lekki dotyk szatana, poczucie winy wtłoczone w cztery stulecia obowiązującego kalwinizmu. Bez wytchnienia tropić n... pokaż więcej
  • Delphine De Vigan
    49. rocznica
    urodzin
    Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek
  • Josephine Hart
    73. rocznica
    urodzin
    Nasze zdrowie psychiczne zależy od sterowania postrzeganiem - umiejętności selekcjonowania elementów niezbędnych do przetrwania, a jednocześnie ignorowania niewygodnych prawd oczywistych.
  • Martin H. Greenberg
    74. rocznica
  • Tomasz Szlendak
    41. rocznica
  • Clara Sanchez
    60. rocznica
    urodzin
    Wszystko ma związek z miłością. Miłość jest naszym przekleństwem. Uszczęśliwia nas, zniewala, demoralizuje, uczy nas nienawidzić. Wszystko się robi albo nic się nie robi z miłości. Wydaje się czymś dobrym, ale naprawdę, mówię Ci, że gdyby miłość nie istniała, nie byłoby wojen.
  • Hedda H. Robertsen
    28. rocznica
    urodzin
    I tak postanowiłam zrobić coś z moimi uczuciami. Dolać jeszcze więcej do powodzi uczuć, by była niczym lawa spływająca po zboczu góry. Czajnik, w którym bulgocze wrzątek.

Znajdź nas na Facebooku