Zadania dla asów. Ćwiczenia dodatkowe do matematyki. Klasa 2

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls

Ćwiczenia te mogą być stosowane w szkole i w domu jako zadania uzupełniające, sprawdzające lub domowe. Obejmują zakres umiejętności i wiedzy przewidziany programem dla klasy 2. Można stosować je do pracy indywidualnej zarówno z dzieckiem zdolnym, jak i mającym trudności w nauce.

źródło opisu: http://impulsoficyna.com.pl/nowosci/zadania-dla-asow-klasa-2,1857.html

źródło okładki: http://impulsoficyna.com.pl/okladki/big/978-83-8095-006-1.jpg?v=0

Przeczytana: 03 kwietnia 2017
Na półkach