Antybiotykoterapia Praktyczna

Wydawnictwo: α-medica Press
9788375220131
zdrowie, medycyna

Czwarte wydanie & Antybiotykoterapii praktycznej& został znacznie uzupełnione i poszerzone.zmiany w treści książki wynikały z postępu nauk medycznychwprowadzenia do lecznictwa nowych lek&ów i zwiększenia możliwości diagnostycznych. Wydanie jest łatwiejsze w użyciu a układ graficzny pozwoli na szybkie znalezienie potrzebnych wiadomości oraz zwr&ócenie uwagi na szczeg&ólnie istotne zagadnienia. SPIS TREśCI Przedmowa do IV wydania Skr&óty używane w książce 1.Wiadomości og&ólne 2.Przegląd gł&ównych grup antybiotyk&ów 3.Klasyfikacja drobnoustroj&ów i ich patogenność dla człowieka 4.zasady racjonalnej antybiotykoterapii 5.Diagnostyka i leczenie zakażeń Skorowidz

doma21 | 2016-10-31
Przeczytana: 31 października 2016