Farmakologia. Podstawy farmakoterapii. Tom 1 i 2

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
7 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
8320035241
zdrowie, medycyna

Książka ta to klasyczny podręcznik farmakologii, z którego uczyło się wielu studentów akademii medycznych. Nadal korzystają z niego również lekarze. Opracowanie poszczególnych tematów przez wybitnych polskich farmakologów gwarantuje wysoki poziom przedstawionych zagadnień oraz nowoczesny,

Shino11 | 2016-12-14
Na półkach: Nauka, Przeczytane

Bardzo dobry, porządnie napisany podręcznik do nauki farmakologii, napisany jasnym, logicznym językiem. Nastawiony na to, by ułatwić czytelnikowi zrozumienie treści. Wygodnie się w nim odnajduje informacje, ponieważ jest przejrzyście poukładany. Potrafi w dodatku zainteresować, także dla ludzi, którzy nie studiują farmacji, jest to ciekawa opcja na urozmaicenie sobie czasu poświęcanego na czytanie.

peppie | 2015-06-16
Przeczytana: 01 września 2015