Szkoła Proroków

School of the Prophets: Advanced Training for Prophetic Ministry
9788377520550
religia
WiktoriaInga

"Postanowiłem napisać tę książkę, by podzielić się z prorokami i prorokiniami spostrzeżeniami, do których doszedłem na przestrzeni lat, z nadzieją, że pomogą im one w zbudowaniu zdrowej proroczej społeczności. Podkreślę jednocześnie, że nie jest to ostatnie słowo na temat służby proroczej ani jedyne właściwe podejście, jakie powinni obierać liderzy takiej społeczności. To po prostu głos...

To po prostu głos doświadczenia, rozbrzmiewający pośród licznych objawień, próbujący
wyprostować zakręty powstałe w proroczych społecznościach, aby Jezus mógł jeszcze potężniej
wpływać na narody."
Kris Vallotton

"Szkoła proroków" Krisa Vallottona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zaczęli już uczyć
się używania daru prorokowania i chcą się w tej umiejętności rozwijać. Autor z trzydziestoletnim
doświadczeniem w tej służbie z pewnością może nas niejednego nauczyć!

źródło opisu: http://wydawnictwodawida.pl/index.php?option=com_v...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwodawida.pl/index.php?option=com_v...»