Pierwotne, zakażenie HIV. Patologia, diagnoza, leczenie

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna

W prezentowanej książce po raz pierwszy zebrano wyniki badań dotyczących pierwotnych infekcji HIV. Pierwotne zakażenie HIV jest związane z zespołem ostrych objawów towarzyszących infekcji wirusowej, które występują w około 40 90% przypadków. Książka jest wynikiem badań przeprowadzonych przez lekarzy praktykujących w szpitalach klinicznych na dużych grupach zainfekowanych pacjentów. Czytelnik zdobędzie informacje na temat: specyfiki odpowiedzi immunologicznej nowych metod leczenia znaczenia przerwania terapii antyretrowirusowej epidemiologii klinicznej danych z badań kohortowych