Ambrose

Tom utworów Janusza Krasińskiego ukazał się w 2013 roku. W jego skład weszły następujące dramaty: - Czapa czyli Śmierć na raty. Dramat wisielczy w dwóch aktach - Filip z prawdą w oczach. Ucieszny dramat ludowy - Śniadanie u Desdemony. Sztuka w dwóch aktach - Kochankowie z klasztoru Valdemosa. Romanca w stylu hiszpańskim w trzech aktach - Krzak gorejący. Rzecz o Kazimierzu Pużaku. Sztuka w dwu...

- Czapa czyli Śmierć na raty. Dramat wisielczy w dwóch aktach
- Filip z prawdą w oczach. Ucieszny dramat ludowy