Metoda zachowań werbalnych

Wydawnictwo: Scolaris
The Verbal Behavior Approach: How to Teach Children with Autism and Related Disorders
autyzm, terapia
poradniki
Tomasz Weremi

Mary Barbera napisała wyjątkowo przejrzystą i pożyteczną książkę dla rodziców i terapeutów, którzy codziennie podejmują wyzwania związane z językowym nauczaniem dzieci z autyzmem lub innymi zaburzeniami rozwojowymi. (...) Mimo że opisane w książce Mary podstawowe zasady i metody nie są nowe, czytelnik dostaje od autorki zrozumiałe wyjaśnienia, przykłady z życia codziennego i przyjazny dla użytkownika przewodnik po skomplikowanym programie interwencji językowej dla dzieci z autyzmem" (dr Mark Sundberg)

źródło opisu: Scolaris

źródło okładki: jpg