Własna kawiarnia, marzenie czy udręka?

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
biznes, kawiarnia, poradnik, kawa, branża
biznes, finanse
Katrina

Publikacja dla tych wszystkich, którzy myślą o rozpoczęciu kawiarnianej działalności. Można w niej znaleźć odpowiedzi na wszystkie, nawet najbardziej szczegółowe pytania dotyczące zarówno kawiarni, jak i samej kawy. Autor, opierając się na własnym doświadczeniu w kawowej branży, nie tylko przedstawia czytelnikowi, gdzie tkwi tajemnica smaku kawy i jak przygotować fenomenalne latte czy przyrządzić espresso, lecz także obala kawowe mity i porusza wiele zagadnień dotyczących lokalizacji kawiarni, umów z najemcą, doboru odpowiedniego sprzętu, szkoleń, aspektów sanitarno-epidemiologicznych, działań marketingowych. Wzór dokumentacji HACCP jest częścią książki.

źródło okładki: https://www.rozpisani.pl/home/actualitydetails/93

Karolina-i-Karol | 2017-07-07