Człowiek - sól ziemi - Nadieżda Siemionowa

Wydawnictwo: Małgorzata Szklarska
zdrowie, medycyna

& Nadieżda Siemionowa &Człowiek sól ziemi&&& Małgorzata Szklarska Kraków 2009& 304 strony & Opis:& Polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej.& To książka o unikalnej szkole zdrowia Nadieżdy Siemionowej & Nadzieja& . Program Szkoły zdrowia został opracowany przez N. A. Siemionową członka Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i jest chroniony patentem. &Wydanie...

& Nadieżda Siemionowa &Człowiek sól ziemi&&>& Małgorzata Szklarska Kraków 2009& 304 strony & Opis:& Polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej.& To książka o unikalnej szkole zdrowia Nadieżdy Siemionowej & Nadzieja& . Program Szkoły zdrowia został opracowany przez N. A. Siemionową członka Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i jest chroniony patentem. &Wydanie drugie zostało przerobione i uzupełnione, daje przejrzysty obraz rozwoju Szkoły zdrowia i przekształcenia jej w Uniwersytet Ludowy & Żywej materii ziemi& , w Uniwersytet Praktycznej Ekologii Człowieka. &Ani latem, ani zimą nie zmniejsza się strumień słuchaczy płynących do Szkoły zdrowia & Nadzieja& . Projekt N.A. Siemionowej & Centrum Kształcenia Ekologicznego & Eko-miasto & Wiara& został laureatem wystawy narodowej & EKOŚWIAT-2005& w Moskwie. Nastąpił czas ekologii człowieka. I niema nic silniejszego od wcielonej w życie współczesnej idei. &&ze wstępu, od autorki:&&>& & Dziesięć lat temu, w 1996 roku, napisałam książkę & Człowiek sól ziemi& . Były to czasy, kiedy Szkoła zdrowia & Nadzieja& rozpoczynała swą działalność oświatową w Soczi, na bazie pensjonatu & Burgas& . Każdy turnus słuchaczy przynosił nowe doświadczenia. Stosując metody oczyszczania organizmu, zetknęliśmy się z nawrotami chorób. Dolegliwości, których (jak się wydawało) pozbywał się człowiek po oczyszczeniu organizmu, wracały po 2-3 miesiącach z nową siłą. &Los się do mnie uśmiechnął. W trakcie poszukiwań przyczyny zaostrzenia się chorób odkryłam niewidzialny, ignorowany przez nas i przez lekarzy ogromny świat pasożytów. Wykonują one kosmiczne zadanie: słabi powinni zginąć. Od tego dnia program Szkoły zdrowia bardzo się zmienił. Program bazowy ze sluchaczami uzyskał dokładnie wytyczony kierunek przeciwpasożytniczy. Codziennie, co miesiąc, co rok uzupełniamy program Szkoły zdrowia o nowe metody. &Książka & Człowiek sól ziemi& z 1996 roku stała się po prostu pierwszym stopniem do ogromnego świata wiedzy o zdrowiu człowieka. Doświadczenia dziesięciu lat pracy odzwierciedlone są w moich książkach. Przez wszystkie te lata książka jest kupowana, czytana, dlatego więc postanowiliśmy kontynuować jej wydawanie. Uwzględniając zmiany w pracy Szkoły zdrowia & Nadzieja& , przerobiłam tę książkę. Drugie wydanie pomoże wam, drodzy Czytelnicy, poczuć puls czasu i doświadczyć, jak ściśle nasze Życie powiązane jest z Życiem całej ziemi, jak ważna jest informacja o bieżącej chwili i, co najważniejsze, pomoże poznać samego siebie i wkroczyć w strumień oceanu Życia.&

alfabery | 2016-04-16
asiula1000 | 2015-11-03