Angielski dla zerówek. Karty pracy

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Acosta Patricia, Padron Angela
angielski
katecz

W praktycznej zamykanej teczce do wykorzystania zarówno przez anglistę, jak i nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Kurs rozpoczyna się krótką sekcją Welcome, w której uczniowie poznają siebie i bohaterów kursu, a zakończy sekcją Goodbye, w której uczniowie podsumują zdobytą wiedzę, pożegnają się z bohaterami i powitają z nowym bohaterem, którego poznają po wakacjach, w klasie 1. Kurs umiejętnie włącza naukę języka angielskiego w codzienne zajęcia przedszkolne. Jest spójny z treściami realizowanymi w języku ojczystym, uwzględnia realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby dzieci w tym wieku.

źródło opisu: https://www.macmillan.pl/katalog/angielski-dla-zerowek,p-546-80

źródło okładki: https://www.macmillan.pl/katalog/angielski-dla-zerowek,p-546-80

katecz | 2017-03-30
Na półkach: English
Przeczytana: 30 marca 2017

CD nagrana przez native speakera; ładne i ciekawe ilustracje zachęcające dziecko do zabawy, fajne zabawy, łamigłówki, zagadki.

Na półkach