Napad na serce

5 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Napad na serce
przygodowa
Dania

Napad na serce to opowieść o miłości, przyjaźni i zbrodni. Laura jest młoda, piękna i bogata, posiada wszystko z wyjątkiem serca, jest na tyle wyrachowana aby w bezczelny sposób odrzucić chłopaka który obdarzył ją uczuciem, w końcu rodzinna tragedia sprowadza ją na samo dno a ulica staje się przekleństwem, jednak los jest na tyle łaskawy że na drodze dziewczyny stawia kogoś kto całkowicie zmienia jej spojrzenie na świat.Jednak panna Monroy nie wie jeszcze że ktoś czyha na jej życie...jedno jest pewne,ta książka potrafi zaskoczyć każdego

Fragment można przeczytać na : https://ridero.eu/pl/books/napad_na_serce/

źródło opisu: Ridero

źródło okładki: taniaksiążka.pl

Angie | 2017-04-28

Jedna z lepszych książek humorystycznych jaką miałam okazję czytać.

Eden | 2017-07-03
Przeczytana: 05 lipca 2017