Zaopiekuj się mną. Teczka szkolna 1

Wydawnictwo: Zielona Sowa
szkoła, teczka
albumy
Leksi88

Nowa, ulepszona wersja teczek szkolnych zawierających niezbędne rzeczy do rozpoczęcia nauki w szkole Kalendarz-pamiętnik dla dziewczynek zaczynających edukację szkolną, lubiących zwierzęta, znających książki Holly Webb. Książka zachęca do notowania wspomnień i kontaktów, zbierania zdjęć i samodzielnego wykonywania rysunków. Kalendarz przypomina o ważnych datach w życiu dziecka, np. dzień...

Kalendarz przypomina o ważnych datach w życiu dziecka, np. dzień babci, dzień matki, ale też dzień kota, a także daje wskazówki, jak przygotować prezenty na różne okazje albo wydać przyjęcie urodzinowe.
Kalendarz uniwersalny - korzystanie z kalendarza można rozpocząć w wakacje, na początku roku szkolnego
W skład teczek wchodzą także zeszyty, plan lekcji, nalepki na zeszyt.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/zaopiekuj-sie-mna-teczka-szkolna-1-9482.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zaopiekuj-sie-mna-teczka-szkolna-1-9482.html