rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Życie na wynos

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
2 lata temu
"Duma i uprzedzenie" - podobne książki?
Po co te puste wersy, przez co post zajmuje pół strony? O takie książki też mi nie chodziło. Żadna z nich nie wygląda na przyjemną. Pierwsza o jakiejś psychopatce, która kończy się na jej aresztowaniu, a druga w sumie też o jakiejś skrzywionej psychicznie, antypatycznej kobiecie i ogólnie nieprzyjemna w swojej wymowie
Czytamy w weekend
Awito, skoro ponowne zetknięcie z prozą Tanizakiego tak Cię zachwyciło, to koniecznie sięgnij po Klucz! Wg mnie to znacznie doskonalsza wersja Miłości głupca, bo w Kluczu poznajemy b. dokładnie 2 strony miłosnej relacji, które komunikują się ze sobą w niezwykle...
U mnie  Hunowie Hunowie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
4 lata temu
Pokazuje 12 z 33