Justyna

Baśnie Hansa Christiana Andersena nie mają sobie równych! Najsłynniejszy bajkopisarz świata jak nikt inny trafia do serc małych czytelników. Jego pięknymi, wzruszającymi, mądrymi opowieściami zachwycają się kolejne pokolenia dzieci. Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez tych baśni... W tomie znajdują się następujące utwory: Brzydkie kaczątko, Królowa Śniegu, Mała syrenka, Dziewczynka z zapałkami, Nowe szaty cesarza.

źródło opisu: Wydawnictwo Edipresse Polska S.A., 2017

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Edyta | 2017-05-07
Sandwoman | 2017-04-25