zdrowie, medycyna

Ostatnie osiągnięcia technologii ultrasonograficznych spowodowały olbrzymi postęp w jakości opieki prenatalnej. Lekarze mogą teraz wykrywać nieprawidłowe struktury u płodu już na bardzo wczesnych etapach rozwoju ciąży. Atlas zapewnia wszechstronny przegląd technologii ultrasonograficznych używanych w diagnostyce płodu. Umożliwia to prawidłową diagnozę i szczegółowe wskazówki badania we wszystkich istotnych klinicznie wadach i chorobach płodu. Obszerna i imponująca kolekcja obrazów ultrasonograficznych i tabel jest nieocenioną wizualną pomocą w rozpoznawaniu najtrudniejszych do interpretacji badań USG. Atlas zawiera: Ponad 500 wysokiej rozdzielczości obrazów ultrasonograficznych i zdjęć ilustrujących występujące rozpoznania ultrasonograficzne, zawierające także aspekty patofizjologiczne Wskazówki do interpretacji obrazów oraz opis technik badania ultrasonograficznego Dodatkowe rozdziały na temat zaburzeń genetycznych oraz ich miękkich markerów, pozapalnych nieprawidłowości oraz ciąży mnogiej Unikalny, kodowany kolorem format tekstu atlasu, widoczny również przy zamkniętym podręczniku, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do informacji Specjaliści medycyny perinatalnej nie mogą pozwolić sobie na nieposiadanie tych informacji. Książka ta łączy w sobie graficzną siłę atlasu z edukacyjną użytecznością podręcznika. Atlas Diagnostyka ultrasonograficzna wad płodu jest niezbędny do właściwego rozpoznawania nieprawidłowych struktur płodu, co ułatwia wczesne podejmowanie decyzji klinicznych.