Głos w snach

Wydawnictwo: ISA
Speaker in Dreams
83-8891-643-2
DUNGEONS&DRAGONS, gra

Mroczne siły opanowują miasto. W mieście Brindinford trwają przygotowania do dorocznego jarmarku. Panuje powszechna radość i zadowolenie, które nagle zakłóca katastrofa. Czy odpowiadają za nią rywalizujące gangi? Czy rząd popada w tyranię? A może realizuje się koszmarny spisek? Głos w Snach jest przygodą do gry DUNGEONS DRAGONS. Na bohaterów graczy czekają w tym nadrzecznym mieście wielkie wyzwania. Porzućcie podziemia? w Brindinford czyha większe niebezpieczeństwo! Podręcznik Gracza, Przewodnik MISTRZA PODZIEMI oraz Księga Potworów są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł wykorzystać tę przygodę.

Ralven | 2018-01-06
Przeczytana: 24 listopada 2006