Dark Tempest ( Red Winter Trilogy book 2)

Wydawnictwo: Dark Owl Fantasy Inc.
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dark Tepest ( Red Winter Trilogy book 2)
9711988153100
angielski
alpanu666

Emi has dedicated her life to becoming the perfect vessel for the goddess Amaterasu, but the insidious betrayal of another deity has changed everything. Now Amaterasu has charged Emi with an urgent mission: to find and free the earthly gods before mankind is brought to its knees beneath divine tyranny.

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

alpanu666 | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Długo musiałam czekać na możliwość przeczytania drugiego tomu.
Przeskoczyłam go szybko.
Co się wydarzyło?
Główna bohaterka Emi otrzymała ważną misję. Ma odnaleźć uwięzionego gdzieś Boga- przywódcę Yokai. W historii pojawiają się bohaterowie z poprzedniej części: Yumei- herszt zmiennokształtnych kruków oraz Shiro- występujący czasem pod postacią śnieżnego lisa oraz innego stwora o barwnym ogonie. Przemierzają fantastyczne krainy,walczą z mocarnymi istotami i próbują rozwiązać zagadkę nie ginąc przy tym.
Liczyłam na to,że Emi z pechowca,któremu nigdy nic nie wychodzi zmieni się. Cóż-niekoniecznie się to udało, nadal nikt jej nie wierzy,nadal ma coraz bliżej do własnego nieuchronnego zgonu. Jest nieporadna, zagubiona,czasem męcząca. Chociaż w tej części udało się jej, o dziwo, nawet kogoś uratować. Dużo nowych stworów o trudnych nazwach, trochę więcej rozterek sercowych nastoletniej bohaterki( przyznaję- dość nieznośny aspekt) Moje podejrzenia co do przeszłości niektórych postaci...

Na półkach