Harley Quinn: Kiss Kiss Bang Stab
9788328119581
DC Comics, Harley Quinn, Joker
komiksy

Trzeci tom przygód Harley Quinn, jednej z najpopularniejszych superbohaterek ostatnich lat. Praca psychiatry, zarządzanie kamienicą pełną wymagających lokatorów i rozbrykanych zwierząt, regularne starty w zawodach wrotkarskich i początki nowego romansu pozostawiają Harley Quinn niewiele czasu na czynienie dobra. Bohaterka postanawia zatrudnić ekipę asystentek! Proces rekrutacji będzie bardzo...

Proces rekrutacji będzie bardzo trudny... i krwawy.

A to jeszcze nie wszystko! W tym tomie Harley włamuje się do Azylu Arkham, by uratować swą najlepszą przyjaciółkę Poison Ivy. Zadurza się po uszy w przystojnym milionerze Brusie Waynie i wprawia wszystkich w dość szczególny świąteczny nastrój.

Uwielbiana przez wszystkich świruska kontynuuje przygody w wielkim mieście w tomie autorstwa uznanych twórców: Amandy Conner i Jimmy’ego Palmiottiego oraz rysowników Chada Tardina i Johna Timmsa.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

Marek Adamkiewicz | 2017-05-21

Seria „Harley Quinn” stanowi bez wątpienia jeden z najjaśniejszych punktów projektu Nowe DC Comics. Dwa dotychczas wydane w Polsce tomy przyniosły czytelnikom sporo frajdy, oferując historie lekkie, pełne czarnego humoru i, potraktowanej z dobrze wyczuwalnym przymrużeniem oka, przemocy. Para odpowiedzialnych za nie scenarzystów (Jimmy Palmiotti i Amanda Conner, prywatnie małżeństwo) udowodniła, że doskonale czuje postać Harley i ma głowę do wymyślania kolejnych niesamowitych, a często też cudownie absurdalnych przygód tej uroczej świruski. Trzeci tom nie przynosi w tej materii znaczących zmian – to komiks o podobnej klasie, doskonale wyważony i interesujący.

„Cmok, cmok, bang, dziab” to trzy zeszyty regularnej serii oraz trzy okolicznościowe numery specjalne. Z tych ostatnich dowiemy się między innymi w jaki sposób w gromadce Harley znalazła się nowa osoba (A może „nowe coś”? Naprawdę nie wiem, jak określić inteligentne, gadające i bardzo ambitne jajko, władające przy okazji...

Nightwolf | 2017-04-13
Przeczytana: 30 marca 2017

Kolejny tom przygód świruski. Tym razem w zbiorczym wydaniu znajdziemy dodatkowo świąteczne i walentynkowe zeszyty. Całość ma trochę inny ton od poprzednich tomów, skupiając się na jej problemach osobistych… a wszystko oczywiście jest pokręcone w stylu Harley. Tym razem nawet Batman ma swoje 5 minut. Czy warto sięgnąć? Czyta się to naprawdę przyjemnie i trzyma poziom poprzednich tomów – jeśli wam się podobały, to i ten będzie.

Pseudorecka z takasobiestronka.wordpress.com

puniek | 2017-08-15