Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
religia
Ursa

Książka, na którą spoglądasz (bo nie wiem, czy ją trzymasz, czy leży przed tobą), jest codzienną dawką dowcipu znalezionego w necie lub zasłyszanego w zwykłych rozmowach, a opatrzonego komentarzem, którego celem jest naprowadzanie na dobro z dużej litery „D”. Wierzę, że roztropne korzystanie z niniejszego zbioru pomoże zrozumieć niejedną prawdę biblijną i będzie pomocnym i radosnym przykładem w prowadzeniu innych do Boga poprzez dowcip.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa