Biedna, mała Luna

Zielona Sowa
2016-04-12
2016-04-12
Jacek Drenowski

Przeurocza historia o miłości do zwierząt.

Przeurocza historia o miłości do zwierząt.

fajna książeczka dla dzieci :)

fajna książeczka dla dzieci :)

Jedna z pierwszych książek którą samodzielnie przeczytałam

Jedna z pierwszych książek którą samodzielnie przeczytałam

Szybko się czyta . Polecam.

Szybko się czyta . Polecam.

Jest to jedna z czterech moich najlepszych książek z serii "Zaopiekuj się mną".

Jest to jedna z czterech moich najlepszych książek z serii "Zaopiekuj się mną".

Bardzo fachowo o ratowaniu najmniejszego z miotu szczeniaka i przedsiębiorczości zdecydowanych ma wszystko dzieci.

Ogólnie książki Holly Website z tej serii zazwyczaj są bardzo podobne: dziewczynka lub chłopczyk chciał mieć zawsze psa/kota, ale nie mógł, bo coś tam. W końcu jednak kończy się zawsze na tym samym( nie powiem na czym, żeby nie spoilerować),ale i tak lubię tą serię, bo jest bardzo fajna. Ta książka też była dla mnie szczególna, bo potoczyła się trochę po innych torach niż te pierwsze książki autorki. Mam tylko nadzieję, że Holly wymyśli w końcu jakaś dobrą i zawiłą historię, np. taką jak "Czaruś, mały uciekinier".

Bella, suczka małej Laury wkrótce się oszczeni. Dziewczynka z niecierpliwością oczekuje tego dnia, choć wie, że po jakimś czasie szczenięta znajdą inny dom. Jeden z piesków Luna, rodzi się zdecydowanie mniejszy od rodzeństwa i wymaga specjalnej opieki, którą zapewnia mu Laura. Czy kiedy przyjdzie czas, Laura odda swojego pieska?

"Biedna mała Luna" to książeczka z serii Zaopiekuj się mną, bardzo mądra i ucząca najmłodszych, że między człowiekiem i zwierzęciem może nawiązać się nierozerwalna więź. Laura, choć jest jeszcze dzieckiem karmi, tuli, ogrzewa małego psiaka. Nie przerastają jej obowiązki względem szczeniaka, dlatego nie dziwi, że dziewczynka nie chce oddać swojej Luny do innego domu. Psiak odwdzięcza się bezwarunkowym oddaniem i miłością niepodobną do innej. Piękna, optymistyczna, wzruszająca — idealna dla każdego dziecka (tego dorosłego też). Polecam :)

"Biedna mała Luna" to książeczka z serii...

super

super

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Piękna książka dla dzieci. Wzruszająca i urocza.

Piękna książka dla dzieci. Wzruszająca i urocza.

• Holly Webb
  • Dzieciństwo