Makarony. Wyśmienite przepisy na zdrowe życie

Tłumaczenie: Jadwiga Smulko
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Pasta
Silesius1948

Wspaniałe, odżywcze i estetyczne potrawy z makaronem na każda okazję. Ponad 140 przepisów na zdrowe i smaczne posiłki. Receptury przedstawione na kolorowych fotografiach w pełni oddają wygląd gotowego dania. W tek książce zaczynamy od prostych, szczegółowo opisanych przepisów na przygotowanie makaronów w domu, aż po 40 wspaniałych receptur na smaczne sosy. Dla tych którym brakuje czasu na...

W tek książce zaczynamy od prostych, szczegółowo opisanych przepisów na przygotowanie makaronów w domu, aż po 40 wspaniałych receptur na smaczne sosy. Dla tych którym brakuje czasu na własnoręczne wykonanie makaronu., książka zawiera ponad 100 przepisów wykorzystując ogólnie dostępne na rynku suszone makarony krótki i długie, takie jak spagetti, linguine, bucatini, penne, fusilli i wiele innych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/308281/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/308281/