Grillowanie. Wyśmienite przepisy na zdrowe życie

Tłumaczenie: Jadwiga Smulko
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Grilling
Silesius1948

Przepyszne, odżywcze i kuszące przysmaki na każdą okazję. Grillowanie to nie tylko sezonowy sposób na przygotowanie posiłku. Stało się ono w pewnym sensie wyrazem stylu życia, sposobu spędzania wolnego czasu, połączeniem kulinarnych pasji z życiem towarzyskim. Książka, którą proponujemy naszym czytelnikom, jest zbiorem przepisów i porad, które dla początkujących miłośników grillowania mogą...

Przepyszne, odżywcze i kuszące przysmaki na każdą okazję.
Grillowanie to nie tylko sezonowy sposób na przygotowanie posiłku. Stało się ono w pewnym sensie wyrazem stylu życia, sposobu spędzania wolnego czasu, połączeniem kulinarnych pasji z życiem towarzyskim. Książka, którą proponujemy naszym czytelnikom, jest zbiorem przepisów i porad, które dla początkujących miłośników grillowania mogą okazać się zbawienne, a dla bardziej doświadczonych - bardzo ciekawe. Przy każdym przepisie barwna fotografia, pokazująca, jak powinno wyglądać gotowe danie.
Ponad 140 pomysłów na zdrowe grillowanie!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/368600/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/368600/