Na troje babka wróżyła

Seria: Pod gruszę
Wydawnictwo: W.A.B.
giovanna

Książki pod gruszę Seria współczesnych książek obyczajowych oferujących rozrywkę, emocje, ucieczkę od codzienności Warszawa. Atrakcyjna 35-letnia Kaśka jest dyrektorką marketingu w modnym prywatnym teatrze. Właśnie rozstała się z mężem i zdołowana wyjeżdża nad Bałtyk. Poznaje tam malowniczą parę: śliczną Greczynkę Elpidę i jej ukochanego Jacka. Między Kaśką a Jackiem szybko pojawia się erotyczne „coś“. Z początku próbują z tym walczyć, ale namiętność jest silniejsza. Wszystko się zmienia, kiedy do Kaśki dzwoni uradowana Elpida, informując przyjaciółkę, że jest w ciąży.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/

Casada82 | 2017-09-12
Przeczytana: 12 września 2017

Nie wiem czy mogę zaliczyć książkę do przeczytanych bo jej nie skończyłam. Nie dałam rady. Nudy,nudy,nudy. Wg opisu miał być jakiś zakazany romans z żonatym mężczyzną, tymczasem czytam o "Kaszce" i jej pracy w teatrze (nudy),o jej byłych facetach (nudy), i o Jacku, w którym się zauroczyła nad morzem. I ten wątek najbardziej mnie ciekawił, ale do momentu kiedy zakończyłam czytać ów twór, nic na ten temat autorka nie napisała. Oprócz tego że "spojrzeli na siebie kilka razy"?
Być może potem coś się wyjaśniło, ale już do owej książki nie wrócę. Szkoda czasu, jest tyle ciekawszych pozycji do przeczytania.

Julita | 2017-09-19
Na półkach: 2017
Przeczytana: 19 września 2017

Niby wytrwałam do przedostatniego rozdziału ale nie skończyłam. Przepraszam, że to napiszę ale ta książka jest... nuuuudna. Mam wrażenie, że główną historią był właśnie teatr a tylko na chwilę były wprowadzone wątki Kaśki, Jacka, Wojtka, Epidy i Lali. Co miało być główną historią??? Nie rozumiem...

kitek | 2017-09-22

Zabawny i inteligentny romans z ambicjami i teatralną intrygą w tle. Autorka wykazała się nie lada znajomością realiów teatralnych. Duży plus za bohaterów i za wyczucie rzeczywistości. Nie tylko polubiłam Kaśkę, ale z żalem się z jej postacią żegnałam na końcu książki. Pozycja wciągająca i nie tylko na lato.

magiet | 2017-08-29
madzika30 | 2017-09-23