Żona za milion

Cykl: Siostry Howard (tom 2) | Seria: Światowe Życie Ekstra
Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska
A Bride Worth Millions
bakoz

Athena Howard, w białej sukni, gotowa do złożenia przysięgi, odkrywa zdradę narzeczonego. Choć ich ślub miał być wydarzeniem roku w kręgach angielskiej arystokracji, Athena w ostatniej chwili ucieka, wymykając się przez okno. Wpada wprost w ramiona Luki De Rossiego. Czy to zbieg okoliczności, czy przeznaczenie? Luca musi się ożenić w ciągu dwóch tygodni, by nie stracić prawa do spadku. Postanawia wykorzystać okazję, która „spadła mu z nieba”, i proponuje Athenie układ. Nie pomyślał tylko, że papierowe małżeństwo z tą piękną kobietą nie będzie proste…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3356,zona-za-milion.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3356,zona-za-milion.html

Kamila | 2017-06-24
Na półkach: Harlequin, Przeczytane
Przeczytana: 23 czerwca 2017

Co byś zrobiła gdybyś w dzień ślubu dowiedziała się, że twój narzeczony żeni się z Tobą tylko żeby ukryć przed rodziną, że jest gejem na dodatek uważa Cię tylko za "rozpłodową krowę" i na nic więcej nie jesteś mu potrzebna? Na dodatek zostało Ci mało czasu, gdyż stoisz już w sukni i czekasz na ceremonię z 500 gośćmi w pokoju. Szybka decyzja- ucieczka. I niczym Julia uciekasz przez okno po bluszczu i przypadkiem upadasz na Romea, którego poznałaś na ślubie siostry i który chce Ci pomóc. Tylko czy jego pomoc do końca okaże się bezinteresowna?
Tak zaczyna się ta krótka historia na jeden wieczór, którą czyta się w mgnieniu oka. Polecam.

Gosiak | 2018-03-17
Przeczytana: 17 marca 2018