Zarządzanie w warunkach niepewności

Harvard Business Review on Managing Uncertainty
8373619062
Harvard Business
biznes, finanse

Przyszłość firmy zależy od wielu czynników. Umiejętność redukcji kosztów i wprowadzenie na rynek ciekawego produktu mogą nie wystarczyć do przetrwania we współczesnych realiach gospodarczych. Najistotniejszą cechą menedżera, który chce zagwarantować swojemu przedsiębiorstwu miejsce na rynkach przyszłości, jest umiejętność przewidywania zmian. Autorzy książki występują pod egidą Harvard...

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

Seticzek | 2015-09-20
Przeczytana: 23 września 2015