Dwa sumienia Theophilusa

Wydawnictwo: Oficynka
malena

Krwawe improwizacje Theophilus – nekromanta i członek tajemniczego zakonu dokonuje rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają detektyw Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją, i...

Krwawe improwizacje

Theophilus – nekromanta i członek tajemniczego zakonu dokonuje rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają detektyw Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją, i dziennikarka Magda. Kim jest bezwzględny morderca i co nim kieruje?

Kajetan Puszek – od siedmiu lat związany z branżą reklamową, pracuje jako copywriter i dyrektor kreatywny. Interesuje się wolnomularstwem i historią najnowszą.

źródło opisu: Oficynka, 2017

źródło okładki: http://oficynka.pl