Zgłosuj na książki roku 2017
kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Sarma - szóstą jaskinią śœwiata • Pozzo del Merro - nowa najgłębsza podwodna jaskinia œświata...

Sarma - szóstą jaskinią śœwiata • Pozzo del Merro - nowa najgłębsza podwodna jaskinia œświata • Kawerna gipsowa w Meksyku • Skalisty Potok - pierwsza 300 metrowa jaskinia w Słowackim Krasie • Jaskinia Cussac – „„Lascaux rytów naskalnych” • Wyprawa AΓУЙ-AGUJ-AGUJ 2002 • Maroko – jaskinie turystyczne • Polacy w Picos • Nowa jaskinia na Roztoczu Wschodnim • Zagubieni w Śnieżnej • Nowa ekspozycja przy Jaskini Raj • Badanie studni w Skarżycach • Odkrycie w Skarżysku Kamiennej • Jaskiniowy „Kolos 2001 • Oświadczenie Jerzego Ganszera • „Bojim, bojim” - sprostowanie

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2002

Mroczny Układ
Dawid Waszak

Slammed
Colleen Hoover

8,02 (4065 ocen i opinii)
Szarość miejskich mgieł

Sarah Vaughan

7,03 (30 ocen i opinii)
Point of Retreat
Colleen Hoover

7,79 (2718 ocen i opinii)
Czym jest człowiek

John Maxwell Coetzee

5,44 (9 ocen i opinii)
This Girl
Colleen Hoover

7,24 (1461 ocen i opinii)