kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Austria • Wenezuela • Mesačný tieň coraz dłuższy • Peru • Indie • Polsko-słowacka eksploracja...

Austria • Wenezuela • Mesačný tieň coraz dłuższy • Peru • Indie • Polsko-słowacka eksploracja i odkrycie Polskiej Vetvy w najgłębszej jaskini Słowacji • Bibliografia jaskiń i krasu archipelagu Svalbard • Jaskinia Miecharska – beskidzki gigant • 9th International Symposium on Pseudokarst – Bartkowa, Beskidy • Jubileusz 40-lecia Krakowskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego • Najciekawsze jaskinie Węgier • Ryszard Gradziński członkiem honorowym SSS • Wydawnictwa: Jamnik, Dno • Wkrótce: 40. Sympozjum Speleologiczne, V Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2006

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2006

• Światło w Cichą Noc
  • Nie mówcie, że nie mamy niczego
  • Wszyscy powinniśmy być feministami
  • Jak zawsze
  • Krew
  • Ryngraf
  • Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć
  • Dziewczyna, która wróciła
  • Córka
  • Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
  • Annabelle
  • Ciemna strona
Światło w Cichą Noc
Krystyna Mirek

7,47 (15 ocen i opinii)
Nie mówcie, że nie mamy niczego
Madeleine Thien

7,55 (11 ocen i opinii)
Ryngraf
Piotr Śliwiński

8 (1 ocen i opinii)
Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć
Wojciech Eichelberger , Alina Gutek

8 (1 ocen i opinii)
Dziewczyna, która wróciła
Susan Lewis

6 (1 ocen i opinii)
Córka
Elena Ferrante

7,53 (38 ocen i opinii)
Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
Joanne Kathleen Rowling

6,75 (12 ocen i opinii)