kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. 1215 m w Kaninie • Włosi na Madre de Dios • Nowości z Krubera-Woroniej • Chiny • Oczyszczanie...

1215 m w Kaninie • Włosi na Madre de Dios • Nowości z Krubera-Woroniej • Chiny • Oczyszczanie jaskini Konská diera w Važeckim krasie (Słowacja) • Picos de Europa • Prokletije • Rumunia – Izbucul Galbenei • Ratownictwo nurkowe w jaskiniach • Tatry • Jaskinia pod Bukami • Brzozówki 2006 • Uzupełnienia • „Podziemne” imprezy w Kielcach • Tatrzańskie trawersy jaskiniowe • 18th International Symposium of Biospeleology – Cluj-Napoca, Romania 10-15 (20).07.2006 • V Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego – Wyniki Konkursu • 50 lat Speleoklubu Częstochowa • 40. Sympozjum Speleologiczne

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2006

• Legenda o samobójstwie
  • Cienie
  • Tamte dni, tamte noce
  • Sprzedawczyk
  • Czy można umrzeć dwa razy?
  • Czerwony Parasol
Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczko , ks. Radek Rakowski

7,96 (80 ocen i opinii)
Sprzedawczyk
Paul Beatty

7,11 (9 ocen i opinii)
Czy można umrzeć dwa razy?
Leif GW Persson

7 (2 ocen i opinii)