Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
horror
Efemeryda

Olga wraz z przyjaciółką wiodą spokojne i według niektórych – z pozoru nudne życie. Nic nie wskazuje, że niespodziewana wygrana w konkursie radiowym zmieni je całkowicie. Nagroda, którą jest pobyt w zamku samego Draculi, okaże się ich przekleństwem. Pełna tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji gra o życie właśnie się rozpoczęła, wygrają tylko najsilniejsi… lub najsprytniejsi.

Efemeryda | 2017-03-22

Podobno świetny debiut. Może dla 2 - latka....chociaż też nie bo maluchowi mógłby się nieodwracalnie gust spsować. Dałam się nabrać na opis. Ani akcji ani warsztatu ani oniryzmu, wampir gdzieś prześwituje. Czyta się to ciężko, dobrze, że zrobiłam kurs szybkiego czytania.
Nie polecam. Jedna gwiazdka bo udało mi się ją "zmęczyć".

Na półkach