Atlas treningu siłowego

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320036633
zdrowie, medycyna

W atlasie przedstawiono wszystkie najważniejsze elementy treningu siłowego. Liczne, doskonałej jakości ryciny obrazują zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentar...

Pan_Szafa_M | 2015-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2015

Technika, technika, technika. Ta książka to miód dla ludzi rozpoczynających przygodę z siłownią. Prościej wytłumaczyć się już nie da. Jeśli ktoś ma problemy z czytaniem to może pooglądać świetnie opisane i zilustrowane obrazki przedstawiające dane ćwiczenie. Myślę, że osoby nawet które nie znają się na anatomii człowieka poradzą sobie z tą lekturą. Teraz niech no ktoś spróbuje po przeczytaniu tego zrobić jakieś ćwiczenia niepoprawnie to ukatrupię. Dla bardziej obeznanych w temacie ćwiczeń (tak ja ja miałem) książka może troszkę przynudzać, ale zawsze można wyciągnąć jakieś smaczki i nowości więc było warto (chodź by z punktu medycznego).

Dailymoth90 | 2016-03-12
Przeczytana: 12 marca 2016

Najlepszy atlas treningu siłowego jaki znam. Wiele aspektów klinicznych jest również naznaczonych w powyższym dziele. Moja wiedza znacznie się pogłębiła dzięki tej książce. Na siłowni mam tyle pomysłów na ćwiczenia... :)
Naprawdę polecam, z całego serca!

Marcin | 2014-07-04
Przeczytana: 2014 rok

Bardzo ładne i szczegółowe grafiki, opis podstawowych ćwiczeń i paru ich wariacji. Na duży plus zasługują sekcje opisujące rozciąganie, sposoby na zapobieganie kontuzjom i sposobowy na wykonywanie danego ćwiczenia z uwzględnieniem różnych typów budowy.

Zdecydowanie pozycja NIE obowiązkowa dla trójboistów, kulturystów lecz warto mieć na półce.

Pola | 2013-02-01

Powinno być na każdej siłowni. Rewelacyjnie pomaga w zrozumieniu biomechaniki i anatomii funkcjonalnej układu ruchu.

Arakus | 2014-04-21

Aż tak dużo ćwiczeń nie ma, ale są dobrze przedstawione.
Rewelacyjna grafika.

stypi | 2014-02-24

Obszerny zestaw cwiczen kulturystycznych z uwzglednieniem anatomii oraz biomechaniki pracujacych miesni podczas wykonywania poprawnie technicznie cwiczen, obowiazkowa lektura trenerow personalnych jak rowniez amatorow cwiczen kulturystycznych polecam goraco.

EDDiE | 2014-09-28

Fantastyczny podręcznik z ćwiczeniami, polecam. :)

Wiktor Bogacki | 2016-09-04
Na półkach: Sport, Podręczniki, Przeczytane