Gra o czas. Jak żyć mądrze i mieć czas na wszystko

Wydawnictwo: Irbis
poradniki
Ula

Najnowsza książka Iwony Majewskiej-Opiełki – doskonałej psycholog i coacha Czas to jeden z najistotniejszych wymiarów naszego życia. Zwykle narzekamy na jego brak … W książce tej wraz z autorką przechodzimy kolejne etapy wtajemniczenia w naszej nieustannej grze o czas: zaczynając od zrozumienia, na czym tak naprawdę polega zarządzanie sobą w czasie i dlaczego jest najwłaściwszym podejściem, aż...

Najnowsza książka Iwony Majewskiej-Opiełki – doskonałej psycholog i coacha
Czas to jeden z najistotniejszych wymiarów naszego życia. Zwykle narzekamy na jego brak … W książce tej wraz z autorką przechodzimy kolejne etapy wtajemniczenia w naszej nieustannej grze o czas: zaczynając od zrozumienia, na czym tak naprawdę polega zarządzanie sobą w czasie i dlaczego jest najwłaściwszym podejściem, aż po planowanie dnia i całego życia. Krok po kroku, posługując się przykładami oraz stawiając przed czytelnikiem kolejne zadania, autorka pomaga nie tylko lepiej radzić sobie z różnymi obowiązkami, pracą, rodzicielstwem i poszczególnymi rolami społecznymi, ale też bardziej harmonijnie żyć. Efekt uboczny tej książki to szczęście.

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Wiele lat mieszkała i pracowała w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju potencjału człowieka i doradza firmom jak skutecznie działać. Jest autorką kilkunastu książek, m.in. Drogi do siebie, Umysłu lidera i Sukcesu firmy oraz wielu artykułów. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się jej książki Czas kobiet, Sprzedaż i charakter, Korepetycje z sukcesu, Wychowanie do szczęścia i Już za rok matura. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych.

źródło opisu: www.rebis.com.pl

źródło okładki: www.rebis.com.pl