Lego Batman Movie. Opowieść filmowa

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Ameet
THE LEGO BATMAN MOVIE. Junior travel
lego, batman, lego batman movie
phantomberry

Kto krąży nocami po mieście niczym duch, na własną rękę wymierza sprawiedliwość i całkiem nieźle przy tym rapuje? Wiadomo – Batman™! Oto fantastyczna książka oparta na najnowszym filmowym hicie – The Lego® Batman Movie! Dowiedz się, czy Batman zdoła po raz kolejny ocalić Gotham City przed atakiem Jokera™. Tym razem superbohater musi się zmierzyć nie tylko z tym nikczemnym złoczyńcą i jego...

Oto fantastyczna książka oparta na najnowszym filmowym hicie – The Lego® Batman Movie! Dowiedz się, czy Batman zdoła po raz kolejny ocalić Gotham City przed atakiem Jokera™. Tym razem superbohater musi się zmierzyć nie tylko z tym nikczemnym złoczyńcą i jego Łotrami, ale także z własną naturą samotnika.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com