kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Pierwszy -1000 m na Nowej Zelandii • Nurkowanie w Castleguard Cave • Najgłębsza jaskinia...

Pierwszy -1000 m na Nowej Zelandii • Nurkowanie w Castleguard Cave • Najgłębsza jaskinia Tajlandii pogłębiona • Trzecia co do długości jaskinia Portugalii • Jaskiniowe źródło pomyślności gospodarczej • Nowy otwór Gouffre Berger • Dalsza eksploracja Son Doong • Kolejny -1000 m w Arabice • Nowa głęboka jaskinia w Papui Nowej Gwinei • Słowenia 2010 • Czwarty Polak w The Eksplores Club • 44. Sympozjum Speleologiczne, Wisła, 8–10.10.2010 r. • Rozszerzone spotkanie KTJ w Podlesicach • Sejmik Prezesów Klubów zrzeszonych w Polskim Związku Alpinizmu • 60-lecie STJ KW-Kraków • Nowe książki jaskiniowe

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2010

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2010

• Snoby
  • Odyseusze. Zemsta Królowej Piratów
  • Reguła nr 1
  • Niepowszedni. Obława
  • Na pokuszenie
  • Obsesja
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
  • Dziewczyna mojego brata
  • W godzinie śmierci
Snoby
Julian Fellowes

6,17 (6 ocen i opinii)
Odyseusze. Zemsta Królowej Piratów
Agnieszka Stelmaszyk

6,1 (31 ocen i opinii)
Obsesja
Katarzyna Berenika Miszczuk

7,52 (42 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

6,49 (286 ocen i opinii)