kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Austria • Nowy rekord głębokości w Kanadzie • Paleolityczne malowidła w rumuńskiej jaskini •...

Austria • Nowy rekord głębokości w Kanadzie • Paleolityczne malowidła w rumuńskiej jaskini • Przez wywierzysko do dna głębokiej jaskini w Picos • Meksyk • Jaskiniowy film Wernera Herzoga • Głębokość 212 m osiągnęli nurkowie w Matka Vrelo • Południowa Afryka • Tatry Słowackie • Nowości z Gór Północnoalbańskich (Prokletije) • 1318 m w Systemie Hochscharte • Wyprwa STJ KW-Kraków „Kanin 2010” BC 10 – a jednak na północ… • Kurs centralny ratownictwa jaskiniowego • Kurs autoratownictwa jaskiniowego • Iza Włosek i Bartek Juroszek Mistrzami Polski • Wystawy Pokonkursowe 2010 Międzynarodowego Konkursu Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego • Wystawa zdjęć jaskiniowych w Zakopanem • Komunikat • Śląskie Manewry Ratownictwa Jaskiniowego • Kalendarz Speleo 2011 • Plešivecká planina • Nowa książka o rzeźbie krasowej

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2010

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2010

• Smocza straż
  • Ktoś na górze mnie nienawidzi
  • Świąteczne marzenie
  • Pamiętnik księżniczki
Smocza straż
Brandon Mull

8,86 (21 ocen i opinii)
Ktoś na górze mnie nienawidzi
Hollis Seamon

8 (1 ocen i opinii)