W zamku nad Loarą

Wydawnictwo: Poligraf
Songbird

Opowiadania. Nie ma w nich odpowiedzi na egzystencjalne pytania: kim jesteśmy? skąd przychodzimy? dokąd zmierzamy? Nie ma momentów. Nie ma brzydkich wyrazów. Nie ma mrożących krew w żyłach horrorów. Natomiast są odpowiedzi na wiele praktycznych pytań, które zadajemy sobie każdego dnia. Jaką ponurą tajemnicę skrywa w swoich komnatach zamek nad Loarą? Jak doszło do dwóch rozwodów, trzech ślubów i jednego wesela? Co królewna śnieżka robiła w szafie? Jaką społeczną rolę odgrywa grubas w krajobrazie i mentalności wsi polskiej? Czy terapia sztuką jest skuteczna? Jakie były dalsze losy Stacha Wokulskiego? Co robi dziewczynka ze skakanką i misiem koalą? Jaka kara spotkała perfidnego zdrajcę?Odpowiedzi na te pytania są proste, przekonujące i nie wymagają ani nie pobudzają do dalszej, męczącej refleksji.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Songbird | 2017-03-20