Antony

Cykl: Filthy Marcellos (tom 0.5)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
Antony
angielski
bunny86

Antony Marcello nigdy nie łamie zasad. W każdym razie, nie te które mają jakieś znaczenie. W świecie La Cosa Nosta, sprawiedliwość jest wymierzana przez pojedyncze słowo i kulę, nie przez sąd i sędziego. Kiedy kazano mu skakać, z jego ust popłynęła tylko jedna możliwa odpowiedź: Jak wysoko, szefie?  Niektóre zasady istnieją po to by je nagiąć.  La Famiglia była celem Antony'ego dłużej niż mu...

Niektóre zasady istnieją po to by je nagiąć.

La Famiglia była celem Antony'ego dłużej niż mu zależało, by pamiętać.
Mafia jest wszystkim oprócz rodziny, honoru, Boga i lojalności. Spotkanie Cecelii Cartrolli wywraca do góry nogami cały jego światopogląd i wszystko co dotychczas wiedział o mafii, przyjaźni, tajemnicy i miłości, które towarzyszą mu przez całe życie. Nic nigdy nie jest łatwe.

Niektóre zasady są warte zabijania.

Kiedy Cosa Nostra, jedynym którym znał i ufał, zabrała mu jego najlepszego przyjaciela, zostawiając Antony'ego by ułożył swoje życie od nowa, będzie musiał zdecydować, które zasady są warte złamania. Nie zaczynał jako szef, zaczynał po prostu jako Antony.

Czasem musisz się nauczyć jak być szemranym typem spod ciemnej gwiazdy.

źródło opisu: goodreads

źródło okładki: https://images.gr-assets.com/books/1468267438l/30991294.jpg