Globalny spisek żywieniowy

Wydawnictwo: Self Publishing
zdrowie, od +18 lat
zdrowie, medycyna
rw26

Globalny Spisek Żywieniowy, który od dawna zbiera swoje mordercze żniwo, i to bez Twojej wiedzy czy zgody, ukazuje „COŚ” o wiele poważniejszego i groźniejszego niż GMO (żywność modyfikowana genetycznie) czy wszechobecna chemia znajdująca się w żywności. Tylko w samej Polsce na nadwagę/otyłość cierpi ponad połowa dorosłych, na miażdżycę 18 mln osób, na nadciśnienie 12 mln, na cukrzycę i stan...

Tylko w samej Polsce na nadwagę/otyłość cierpi ponad połowa dorosłych, na miażdżycę 18 mln osób, na nadciśnienie 12 mln, na cukrzycę i stan przedcukrzycowy 9 mln, a ponad 100 tysięcy osób rocznie umiera z powodu nowotworów. To ohydne i przerażające, ale właśnie dzięki ICH staraniom i żądzom zysku, epidemia chorób dopiero przybiera na sile!

Dlatego jeśli nadal będziesz ICH słuchał i nadal będziesz odżywiał się według rządowych zdrowych zaleceń żywieniowych, to dopiero zaczną się Twoje problemy zdrowotne. A wtedy już nikt i nic Ciebie nie uratuje! ONI właśnie na to liczą! Zdrowie i życie masz tylko jedno! Nie pozwól IM, aby Ci je odebrano!

źródło opisu: http://globalnyspisek.pl/opis-ebooka

źródło okładki: http://globalnyspisek.pl/opis-ebooka