8320026199
zdrowie, medycyna

Jest to pierwsza w Polsce tak obszerna publikacja poświęcona zmianom hormonalnym u mężczyzn po pięćdziesiątym roku życia i spowodowanym nimi chorobom, które w związku ze starzeniem się społeczeństwa stają się coraz poważniejszym problemem medycznym. Chociaż książka przeznaczona jest przede wszystkim dla lekarzy pierwszego kontaktu, urologów, z pewnością zainteresuje też lekarzy wszystkich innych specjalności, do których zgłaszają się mężczyźni w wieku około 50-60 lat.

aldona_ona | 2014-11-20