Za progiem śmierci. O tych, którzy widzieli zaświaty

Tłumaczenie: Adriana Celińska
Wydawnictwo: Esprit
Expériences de mort imminente
Yrael

Światło na końcu tunelu – czy tak wygląda śmierć? Co nas czeka po śmierci? Czy faktycznie oznacza ona definitywny koniec życia? Czy można pozbyć się lęku przed tym, co nieuniknione? Wielu paraliżuje świadomość końca ziemskiego życia. Myśląc o umieraniu, zastanawiamy się nad tym, co nas może czekać, gdy już ostatecznie zamkniemy oczy. Chcąc poznać prawdę o wielkiej zagadce końca życia,...

Światło na końcu tunelu – czy tak wygląda śmierć?

Chcąc poznać prawdę o wielkiej zagadce końca życia, znakomity francuski badacz i katolik, dr Patrick Theillier pochylił się nad tym, co nazywamy doświadczeniem z pogranicza śmierci. Zebrał on wstrząsające i pełne tajemnic świadectwa ludzi, którzy znaleźli się na granicy życia i śmierci, a następnie skonfrontował je z naukowymi twierdzeniami oraz nauką Kościoła. Co zobaczyli świadkowie śmierci? Czy mamy dowód na istnienie innego świata po „tamtej stronie”? A jeśli tak, to jak on wygląda? Odpowiedzi, które uzyskał Theillier, zaskakują, zmieniają całkowicie nasze spojrzenie na to, co nazywamy „końcem życia”.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/476/Za-progiem-smierci.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/images/okladka/500/1/0/0/0/476.jpg

jarekao | 2017-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2017

Dla mnie bardzo dobra książka. Opisuje przypadki, które spotkały ludzi podczas "śmierci klinicznej". Czyta się szybko, język jest prosty. Wiem że odbiór takich książek w dużej mierze zależy od tego czy ktoś w to wierzy. Zachęcam do zapoznania się z tym tytułem.

Yrael | 2017-03-19
Przeczytana: 19 marca 2017