Anatomia czynnościowa ośrodkowego układu nerwowego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
8320029015
zdrowie, medycyna

Jest to kolejne, poprawione wydanie podręcznika cieszącego się dużym powodzeniem wśród studentów medycyny, chętnie wykorzystywanego przez wykładowców w procesie dydaktycznym. Jego wielką zaletą jest przystępność wykładu przedstawienie dość trudnych zagadnień związanych z budową i czynnością ośrodkowego układu nerwowego w sposób prosty, a jednocześnie obrazowy. Walory dydaktyczne podnosi bogaty materiał ilustracyjny, w przejrzysty sposób uzupełniający prezentowane zagadnienia.W podręczniku szczegółowo omówiono budowę i funkcje poszczególnych struktur anatomicznych oraz wyższe czynności nerwowe, jak np. czucie, intelekt, pamięć i koordynację.Odbiorcy: studenci medycyny, lekarze klinicyści neurolodzy, neurochirurdzy

Markiza88 | 2016-02-29
Na półkach: Studia, Przeczytane, Medyczne