Zgłosuj na książki roku 2017

Sekretne uczucia

Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 31)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Victoria coraz częściej rozmyśla o Auguście. Przyjaciel matki nie szczędzi jej komplementów, ale czy kryje się za tym coś więcej? Czy Møller dostrzeże w niej kiedyś kobietę? - Wszystkie te suknie należały do mamy - wyjaśniła Elisabeth. - Myślę, że mogłabyś sobie jedną wypożyczyć. - No co ty! Nie mogę nosić sukni twojej mamy - odparła powili Victoria. - To nie byłoby właściwe. - Przecież one...

- Przecież one tu po prostu wiszą, nie ma z nich żadnego pożytku. Mama na pewno by wolała, żeby ktoś je nosił.

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-31