8320031133
zdrowie, medycyna

Książka zawiera dane o wartości energetycznej i zawartości składników odżywczych (białko tłuszcz, węglowodany, sacharoza, błonnik pokarmowy, cholesterol, kwasy tłuszczowe wybrane składniki mineralne i witaminy) w produktach spożywczych i potrawach wyrażone w 100 g produktu jadalnego i w 100 g potrawy gotowej do spożycia. Obecne wydanie uzupełniono o nowe składniki odżywcze: sacharozę, cholesterol, kwasy tłuszczowe nasycone, jednonienasycone i wielonienasycone. witaminę D, a także rozszerzono asortyment produktów i potraw.Książka przeznaczona jest zarówno dla ludzi zdrowych, jak i chorych, którzy powinni przestrzegać zaleceń dietetycznych.Wydanie IV

kikunia | 2015-05-02
Karol | 2014-10-31