Uzdrawiająca moc hormonów Poradnik dla kobiet

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
zdrowie, medycyna

Jeśli jesteś w okresie menopauzy lub jakiś czas po niej i zauważyłaś u siebie nagłe zaniki pamięci bądź trudności w podejmowaniu prostych decyzji, ta książka jest dla Ciebie. Pomoże Ci znaleźć sposoby na zminimalizowanie tych dolegliwości. Autor, znany endokrynolog, na podstawie ponad trzydziestoletnich badań medycznych zapoznaje czytelnika z takimi procesami zachodzącymi w organizmie, jak spadek estrogenu i testosteronu w różnych okresach życia kobiety. Przekonuje, iż w większości przypadków stosowanie terapii hormonalnej w zadowalający sposób spowalnia zaburzenia percepcji, nastroju i zachowania, a tym samym podnosi jakość życia.

aneta923 | 2013-08-19
niqqa | 2016-10-14