Kliniczne aspekty emocji W zdrowym i chorym mózgu

Wydawnictwo: Krakowskie Wydawnictwo Medyczne
zdrowie, medycyna

Książka odzwierciedla badawcze zainteresowania autorki, skoncentrowane na problematyce ludzkich emocji oraz asymetrii funkcjonalnej mózgu dla procesów emocjonalnych u pacjentów psychiatrycznych i osób z organicznymi uszkodzeniami mózgu. Książka prowadzi czytelnika po pasjonującym świecie emocji, który niejednokrotnie pozostaje terra incognita i rzuca tym samym wyzwanie badaczom, próbującym zgłębić jego tajemnice. Okładka: miękka; Rok wydania: 2002;

niesmiertelna | 2016-02-20
książek: 1952