Sekrety zdrowia mężczyzny

Wydawnictwo: Bellona
zdrowie, medycyna

Książka ma charakter popularnonaukowego poradnika poświęconego najważniejszym problemom zdrowotnym mężczyzn oraz niebezpieczeństwom, na jakie są narażeni, jeśli w porę nie zadbają o swoje zdrowie. Czytelnik znajdzie informacje związane m.in. z wypadaniem włosów, zaburzeniami snu, chorobami serca, impotencją, rakiem prostaty. Publikacja jest wynikiem praktyki medycznej i badań naukowych obejmujących ostatnie 15 lat.

iwona | 2013-08-23
Na półkach: Chcę przeczytać, Zdrowie